Nový módní hit: náramky z minerálů

Vzhledem k tomu, že minerálů je velké množství a to jak druhů, tak i barevných variant, výběr minerálního náramku tedy nemusí být snadnou volbou. Na co se zaměřit? Nechte se inspirovat těmito tipy.

Znamení zvěrokruhu

Lidové moudrosti praví, že každý minerál v sobě ukrývá určitou sílu a vlastnosti, které může poskytnout pouze znamení, se kterým je spojován, ke kterému náleží. Neplatí však, že bychom měli nosit pouze náramky z minerálů, které náležejí našemu znamení. Někdy nás lákají minerály, které k našemu znamení vůbec nenáležejí. Dejme proto na naši intuici.

Účinky kamenů

Někdo vybírá kameny podle konkrétních účinků. Pokud potřebujete posílit imunitu, vhodnou volbou by mohl být ametyst, křišťál, achát nebo lapis lazuli. Klidný spánek navodí láva, nefrit, hematit nebo citrín. V boji proti stresu může pomoci opalit, jaspis nebo labradorit. Kamenem lásky je růženín, tyrkys nebo granát.

Kameny lze nosit jako šperky nebo je nosit u sebe v jiné formě, můžete je mít doma jako ochránce rodiny a domova. Doporučuji umístit kámen, křišťál, nad vchod domu. To je taková sprcha, když člověk přijde z vnějšku domů. V bytě je dobré mít malé místo, kdekoliv, kde jste často, oltář, na kterém můžeme kameny umisťovat.